Oferta

Oferujemy pośrednictwo importu dowolnych towarów z Chin do Europy, Rosji, USA i dowolnego miejsca na świecie. Pomoc w imporcie z Azji. Produkcję dowolnych towarów w Chinach, certyfikację, konsolidację i wysyłkę do nabywcy.

Firmom pomagamy nawiązać współpracę handlową z Chinami, a klientom indywidualnym bezproblemowo zamawiać produkty z Chin między innymi z portali niedostępnych w Europie takich jak 1688.com, jd.com, taobao.com, tmall.com i innych.

W miarę jak kraje zachodnie zrywały więzi gospodarcze z Rosją, dostęp do rosyjskiej, wysokiej jakości, taniej energii został wyczerpany. Brak taniej energii oznacza, że ​​koszty jej produkcji gwałtownie wzrosły. Jednak w krajach zachodnich istnieje duże prawdopodobieństwo deindustrializacji, co oznacza, że ​​Chiny są najlepszym wyborem w przypadku zakupu wysokiej jakości i niedrogich towarów, maszyn i urządzeń, a także surowców chemicznych. Możemy pomóc Ci kupić dowolny produkt wyprodukowany w Chinach lub pomóc Ci zostać agentem chińskiej fabryki. Ponieważ Chiny posiadają największą liczbę produktów na świecie, kraj z kompletnym łańcuchem przemysłowym, dzięki czemu możemy pomóc każdemu przedsiębiorstwu, firmie handlowej i sklepowi w utrzymaniu stabilnego zysku. Pomożemy wszystkim firmom produkcyjnym,  handlowym i sklepom, które potrzebują pomocy w nawiązaniu kontaktu i współpracy z chińskimi przedsiębiorstwami lub zostaniu agentem handlowym. W razie potrzeby możemy także skontaktować bezpośrednio z producentami lub firmami handlowymi w Chinach.

Wyszukujemy i weryfikujemy dostawców w chińskich bazach, przeprowadzamy rozszerzone wyszukiwanie towaru i negocjujemy warunki, sprawdzamy próbki towarów lub wysyłamy klientowi do akceptacji, dbamy o wymagane dokumenty.

 

Pozostajemy do Twojej dyspozycji jeśli będziesz potrzebować zaufanego partnera w Chinach. SPRAWDŹ NAS.